Dantų nuskausminimas be skausmo! - Dentastra.lt
Dantų nuskausminimas be skausmo

Dantų nuskausminimas be skausmo!

Mieli klientai, odontologijos klinika Dentastra nestovi vietoje ir kartu su technikos pažanga nuo šiol savo klientams vietinę anesteziją atlieka kompiuterio pagalba. Nauja dantų nuskausminimo sistema kur kas patogesnė odontologui ir neskausminga bei patogi pacientui. Kompiuteriu valdoma dantų nuskausminimo sistema leidžia skirti anesteziją žemiau paciento skausmo slenksčio ir svarbiausia nenaudojant instrumento, kurio pacientai įnirtingai vengia, o kai kurie net ir paniškai bijo t.y. dantų švirkšto.

Dantų nuskausminimo sistemos privalumai

  • Nuo šiol dantų nuskausminimas atliekamas odontologijos klinikoje praktiškai neskausmingas ir beveik nejaučiamas. Pacientai pradžioje truputį  jaučia spaudimo jausmą, kuris nesukelia diskomforto.
  • Galima efektyviai nuskausminti tik vieną dantį be jokių pašalinių lūpos, žando, ar gretutinių dantų nutirpimo, kas yra neišvengiama atliekant klasikinę nejautrą.
  • Galima efektyviai nuskausminti su minimaliu anestetiko kiekiu viršutinius dantis be jokios minkštų audinių nejautros t.y be jokio pašalinio nutirpimo.
  • Visoms nejautrų rūšims reikalingas mažesnis anestetikų kiekis, o tai garantuoja mažiausią bet kokį šalutinį vaistų poveikį.

SusisiektiSkambinti