Ar žinote, ką reikėtų daryti, norint mėgautis sveikais ir natūraliai gražiais dantimis? Turbūt daugelis atsakytų, kad juos reikia kasdien atsakingai prižiūrėti, tinkamai valyti ir vengti ne tik dažančių maisto produktų, bet ir rūkymo, nemigos, streso ir nuolatinio skubėjimo. Ir tai būtų tiesa. Tačiau jei ne viską įgyvendinti pavyksta, galima kreiptis pagalbos į odontologus, kurie visuomet randa tinkamą išeitį. Pavyzdžiui – porcelianinės laminatės dantims.

Kas tai yra?

Dantų laminatės – tai plonos plokštelės, skirtos pritvirtinti prie dantų. Jos labai paplitusios kitose išsivysčiusiose pasaulio šalyse, bet ir Lietuvoje po truputį atranda savo klientus. Vieni odontologai teikia, jog tai puiki alternatyva estetiniam plombavimui, kiti, kad tai puikus gražios šypsenos garantas. Vienu ar kitu atveju pasirinkus porcelianines laminates, klientas džiaugiasi ne tik gražiu, bet ir ilgalaikiu rezultatu.

Porcelianinės laminatės gaminamos individualiai kiekvienam pacientui. Jų forma pritaikoma prie natūralių paciento dantų formos ir taip sukuriamos specialiai Jums skirtos dantų laminatės. Todėl tai ne tik patogus, bet ir kokybiškas būdas apsaugoti savo dantis. Kodėl verta rinktis laminates, o ne estetinį plombavimą?

  • Ilgiau tarnauja. Labai svarbi porcelianinių laminačių savybė yra ta, jog porcelianas tarnauja keturis karus ilgiau už bet kokią estetinę plombą. Ar Jums yra tekę kada nors keisti plomba, nes ši jau nusidėvėjo ir praleidžia mikrobus? Su laminatėmis taip neatsitiks, nes jos tarnauja gerokai ilgiau. Tad nebereikia jaudintis, kad dantys skilinės, bus jautrūs ar lūžinės. Nuo šiol jie tvirti ir sveiki.

  • Balta šypsena. Dar vienas labai įtikinamas argumentas, kodėl verta rinktis porcelianines laminates, yra tai, jog su jomis Jūsų šypsena visuomet išliks balta. Natūralūs žmogaus dantys yra linkę keisti savo spalvą, priklausomai nuo geriamų gėrimų ir valgomo maisto. Kai veidrodyje pastebime gelstančius dantis, tai sukrečia psichologiškai, žmogus vengia šypsotis, jaučiasi nejaukiai prie aplinkinių. Tuo tarpu laminatės nekeičia savo spalvos ir joms nebaisi nei kava, nei raudonas vynas. Todėl balta ir gražia šypsena galėsite džiaugtis ilgai.

  • Natūrali išvaizda. Labai dažnai pacientai baiminasi įvairių odontologinių naujovių, nes mano, jog tai nenatūralu ir atrodys labai dirbtina. Tačiau porcelianinės dantų laminatės kuriamos nenaudojant cheminių medžiagų, jos atkuria natūralią Jūsų dantų formą, tad atrodo visiškai natūraliai. Be to, jų linijos simetriškos, tad dantys atrodo tiesūs ir tvarkingi.