Ką reikia žinoti ruošiantis dantų implantacijai - Dentastra.lt

Ką reikia žinoti ruošiantis dantų implantacijai

Dauguma mūsų puikiai suprantame, kad netekus dantų, būtina juos kuo greičiau atkurti ir vis tiek kartais delsiame tai daryti. Svarstant apie dantų implantaciją, visiems mums kyla panašūs klausimai: kaip atrodo ši procedūra, ar skaudės ir kiek ji kainuos? Galbūt sužinojus atsakymus, bus lengviau priimti sprendimą, lemsiantį Jūsų visos burnos sveikatą.

Danties implantacijai, jei netenka priauginti sunykusio žandikaulio kaulo, užtenka dviejų apsilankymų odontologijos klinikoje. Pirmojo apsilankymo metu gydytojas atlieka išsamią paciento burnos ertmės diagnostiką: įvertina jo žandikaulio būklę, nustato žandikaulio tankį ir anatomiją. Paaiškėjus situacijai, jei reikia, yra šalinami sugedę ar pažeisti dantys. Laimei, dantų šalinimas ir implanto įsriegimas gali būti atliekamas vieno vizito metu – tokia procedūra vadinama vienmomente implantacija.

Daugiau laiko odontologo kėdėje reikės praleisti, jei implantui įsriegti nepakanka žandikaulio kaulo ir teks atlikti žandikaulio augmentacijos procedūrą.
Dar pirmojo apsilankymo pas specialistą metu, jeigu, kaip minėjome, nereikia kaulo augmentacijos, į paciento žandikaulį yra įsriegiamas iš titano pagamintas implantas. Titanas yra biologiškai su žmogaus organizmu suderinama medžiaga, todėl nepasižymi alerginėmis reakcijomis ir puikiai prigyja kiekvieno žmogaus organizme.

Klinikoje „Dentastra“ savo pacientams siūlome puikios kokybės Pietų Korėjos gamintojo „Megagen“ implantus, kainuojančius apie 600 Eur bei šveicarų „Strauman“ implantus, kainuojančius 650–730 Eur. Papildomai į naujo danties kainą įtraukiamos danties vainikėlio pagaminimo, gydytojo darbo, nuskausminimo, procedūrų metu naudojamų medžiagų išlaidos. Tikslią gydymo kainą visada sužinosite dar prieš pradedant implantacijos procedūrą, sudarius tikslų gydymo planą.

Pirmojo vizito metu prie įsriegto implanto yra pritvirtinamas laikinas dantų vainikėlis, kuris puikiai atlieka visas natūralių dantų funkcijas. Įsriegus implantą, žandikaulyje vyksta jo prigijimo procesas, kuris paprastai trunka 3–6 mėnesius. Po šio laikotarpio pacientas gali atvykti antrajam vizitui.

Antrojo vizito metu ant prigijusio implanto yra pritvirtinamas individualiai pagal dantų antspaudus pagamintas nuolatinis vainikėlis. Štai ir viskas – galima džiaugtis naujais, maksimaliai į natūralius panašiais dantimis.

Tiems, kurie bijo skausmo, verta paminėti, kad dantų implantacija nėra skausminga. Prieš procedūrą yra atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl operacijos metu pacientas jaučia tik nedidelę vibraciją į kaulą. Poprocedūrinis laikotarpis irgi pakankamai komfortiškas, jo metu dažnai net neprireikia skausmą malšinančių vaistų.

Jei Jums kyla daugiau su dantų implantavimu susijusių klausimų, atvykite į kliniką „Dentastra“ ir mes mielai į juos atsakysime.

Plačiau