Kaip prižiūrėti dantis nėštumo metu?

2018-07-02

Nėštumas – laikotarpis, reikalaujantis susikaupimo ir nuolatinio rūpinimosi savo sveikata. Dantų priežiūra ir higiena – ne išimtis. Laukiantis keičiasi moters organizmas, todėl jis gali pažerti staigmenų, apie kurias anksčiau net neįtarėte. Dantų sveikata labai svarbi žmogaus organizmui, todėl nėštumo laikotarpiu privalu dantimis atitinkamai rūpintis. Dalijamės keliais patarimais, kurie turėtų praversti besilaukiant šeimos pagausėjimo.

Skaityti toliau

Ar protiniai dantys pasmerkti būti išrauti

2018-06-30

Apie protinius dantis diskusijos netyla visame pasaulyje. Mokslininkai ir odontologai iki šiol neranda vieningos nuomonės, ar šiandieniniam žmogui protiniai dantys iš viso reikalingi. Kai kurie specialistai tikina, esą bet kokiu atveju protinius dantis reikia rauti, o kiti sako, kad nebūtina jų šalinti. Be to, galima panaudoti kitoms gydymo procedūroms.

Skaityti toliau

Sportinės kapos: kaip išsirinkti?

2018-06-28

Sportines kapas dažniausiai esame pripratę matyti smurtiniame sporte bei tose sporto šakose, kuriose daug kontakto su priešininku ar kitais žaidėjais. Tačiau iš tiesų sportinės kapos gali praversti bet kurio sporto metu. Specialistai pataria sportinėmis kapomis pasirūpinti visiems, kurie reguliariai sportuoja ar treniruojasi. Kaip išsirinkti Jums tinkančias kapas?

Skaityti toliau

Kasdienei burnos priežiūrai: irigatorius

2018-06-27

Norint turėti sveikus ir gražius dantis, kasdien reikia skirti daug dėmesio jų priežiūrai. Odontologai įspėja, kad lietuvių, turinčių problemų dėl gendančių dantų skaičius, tiesiog gąsdina. Todėl specialistai nuolat dalijasi patarimais, kaip kasdien prižiūrėti savo dantis, kad nereikėtų baimintis dėl prastos jų būklės. Odontologijos prietaisų ir burnos higienos priemonių gamintojai taip pat neatsilieka – kaskart siūlo žmonėms vis patogesnius gaminius. Pastaruoju metu Lietuvoje populiarėja vienas svarbiausių burnos priežiūros pagalbininkų – irigatorius.

Skaityti toliau

Safyriniai breketai – nepastebimas dantų tiesinimo pagalbininkas

2018-06-26

Visi mes norime džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis. Kai veidrodyje atsispindi kreivi, nelygūs dantys, natūralu, jog ilgainiui ima kamuoti kompleksas, sudėtinga šypsotis, bendraujant su aplinkiniais, užklumpa stresas. Ankščiau dantų tiesinimas buvo itin sudėtinga odontologijos kryptis, mat daugelis pacientų tiesiog nesiryžtavo tam. Esą breketais, kuriais dažniausiai tiesinami dantys, paprasčiausiai atrodo atstumiančiai, užgožia gražią šypseną. Tačiau šiuolaikinėje odontologijoje verta pamiršti apie visus senuosius mitus. Gamintojai jau siūlo tokius breketus, kurių nepastebės aplinkiniai.

Skaityti toliau