Kuo odontologijoje naudingas „3Shape“ skeneris? - Dentastra.lt

Kuo odontologijoje naudingas „3Shape“ skeneris?

Šiuolaikinių skaitmeninių technologijų dėka šiandien ramūs gali jaustis tiek dantų gydytojai, tiek jų pacientai – skaitmeninė odontologija garantuoja, kad dantų pažeidimai bus tiksliai nustatyti, o gydymas bus atliktas nepriekaištingai. Vienas iš plačiausiai skaitmeninėje odontologijoje naudojamų įrankių – intraoralinis skeneris. Susipažinkite, kuo jis naudingas pacientui.

Klinikoje „Dentastra“ naudojame danų įmonės gaminį „3Shape“ intraoralinį skenerį.

Jo panaudojimo odontologijoje galimybės yra labai plačios. Visų pirma, šio lazerio pagalba galima skaitmeniniu būdu įvertinti paciento burnos vaizdą vos per 60 sekundžių. Ši apžiūra yra daug tikslesnė nei apžiūra plika akimi ir padeda planuoti tikslingą ortodontinį gydymą.

Antra, skeneris leidžia išvengti nemalonios dantų atspaudų ėmimo procedūros, kai naudojama atspaudinė masė ir specialūs šaukštai, kuri dažnai pacientams sukelia pykinimą. Jo dėka paciento burnos modelis bei aplinkinių audinių būklės ataskaita yra perduodami dantų technikui virtualiai. Pagal virtualų vaizdą technikas sukuria labai tikslius ir maksimaliai patogius fiksuotus protezus ant natūralių dantų ir implantų. Naudojant skaitmenines technologijas, nėra poreikio gaminti gipsinius modelius, kas taip pat yra ir tvaresnis sprendimas.

„3Shape“ skenerio dėka taip pat mažėja protezų ar kitų restauracijų paklaidos tikimybė, trumpėja jų pagaminimo laikas, o jų kokybė atitinka maksimalią estetiką ir ypatingą anatominį bei funkcinį tikslumą. Vėlesnėje gydymo stadijoje lazeris padeda ir tiksliai atlikti dantų implantaciją bei protezavimą.

Dar vienas „3Shape“ skenerio privalumas – ypač tikslus protezų spalvos parinkimas. Gaminant protezus, iš odontologo gauta vizualinė informacija yra labai svarbi dantų technikui, nes jis pats paciento dantų spalvos įvertinti negali. Tad kuo tiksliau perteikta paciento datų spalva – tuo mažiau nepatenkintų odontologijos klinikos klientų.

Taigi, „3Shape“ skeneris palengvina ne tik „Destastra“ gydytojų bei su jais bendradarbiaujančių dantų technikų darbą, bet taip pat taupo pacientų laiką, suteikia komfortiškesnį ir tikslesnį gydymą bei užtikrina aukščiausios kokybės rezultatus.

Plačiau