Skaitmeninis protezavimas – siekiantiems geriausių rezultatų - Dentastra.lt

Skaitmeninis protezavimas – siekiantiems geriausių rezultatų

Gydytojai įsitikinę: šiuo metu odontologijos pasaulyje vyksta tikrų tikriausia mokslinė revoliucija. Štai pažangios skaitmeninės technologijos kardinaliai pakeitė dantų protezavimo procedūrą. Kokias galimybes pacientams tai atveria?

Ryškūs pokyčiai

Įsitikinimas, esą dantų protezai reikalingi tik senjorams – praeitis. Šis gydymo metodas rūpi skirtingo amžiaus pacientams. Tai puikiai įrodo sparčiai besikeičianti, prie šiuolaikinių poreikių prisitaikanti dantų protezavimo paslauga.

Odontologijos klinikos „Dentastra“ gydytoja odontologė Judita Karužienė teigia, kad pokyčiai bėgant metams – nepaneigiami. „Jeigu anksčiau pagrindiniu protezavimo gaminiu būdavo nepatogios išimamos dantų plokštelės, tai šiandieninė situacija skiriasi kaip diena ir naktis. Šiuolaikiniai protezai pacientams suteikia komfortą ir patogumą. Kaip niekada kokybiškai atkuriame kramtymo ir kitas funkcijas, o estetinio protezavimo laminatėmis dėka labai pagražiname pacientų dantis. Taigi, dabartinis protezavimas yra universali paslauga, keičianti gyvenimus tiesiogine to žodžio prasme“.

Greitis ir komfortas

Dar vienas pokytis protezavimo srityje – skaitmeninių technologijų panaudojimas. Pasak J. Karužienės, ši naujovė suteikia tikslesnius rezultatus, padeda pacientui atsipalaiduoti ir sutrumpina gydymo laiką.
„Protezavimo procesą sudaro trys dalys: burnos ertmės ištyrimas, skaitmeninis dantų atkūrimas ir restauracijų gamyba laboratorijoje. Visų pirma pasitelkiame 3Shape intraoralinį skenerį. Burną skenuojame lazeriu ir gauname tikslų paciento dantų vaizdą. Taip išvengiame nemalonios, pykinimą sukeliančios atspaudinės masės dėjimo pacientui į burną. Pagal gautus duomenis sudarome tikslų gydymo planą. Pacientas kompiuterio ekrane mato rezultatus ir gali įvertinti būsimus pokyčius“ – pasakoja J. Karužienė.

Skaitmeninės technologijos nepamainomos atliekant tolesnius žingsnius. Pagal trimatį paciento burnos vaizdą, dantų technikų laboratorijoje modeliuojamos dantų restauracijos, tinkamiausios konkrečiam atvejui. „Tai užtikrina, kad restauracijų gamyba vyktų tiksliai ir per trumpą laiką. Šiuolaikinių inovacijų dėka, mūsų pacientai greitai ir be skausmo gali džiaugtis natūraliai atrodančiais, funkcionaliai atkurtais dantimis“- džiaugiasi gydytoja.

Svajojate apie dailesnę šypseną, o gal norite atkurti prarastus dantis? Verta rinktis greitą ir veiksmingą išeitį – skaitmeninį dantų protezavimą. Daugiau apie šią paslaugą sužinosite čia.
Iki susitikimo „Dentastra“ klinikoje!

PLAČIAU