Sveikų ir spindinčių dantų formulė. Kokia ji? - Dentastra.lt

Sveikų ir spindinčių dantų formulė. Kokia ji?

Kone kiekvienas nori atrasti tobulos šypsenos receptą. Vien kruopščiai valyti dantis kelis kartus per dieną ir tikėtis sveikų dantų be apnašų neužtenka. Labai svarbu kas pusę metų atlikti itin svarbią procedūrą, kuri garantuoja nepriekaištingą dantų švarą ir sveikai atrodančią šypseną. Kas tai per procedūra?

Procedūros reikšmė

Profesionali burnos higiena – procedūra, kurios metu profesionaliais odontologiniais instrumentais išvalomi, išblizginami dantys, pašalinamos minkštosios ir kietosios dantų apnašos. Pasak specialistų, ji turėtų būti atliekama reguliariai – bent kelis kartus per metus.

Nevalomos dantų apnašos sukelia ėduonį, periodontitą, kai kuriais atvejais netgi ankstyvą dantų netekimą. Šių ligų padeda išvengti profesionali burnos higiena, atliekama higienisto arba gydytojo odontologo kabinete. Svarbu ir tai, kad po procedūros parenkamos burnos higienos priemonės, su pacientu aptariama dantų priežiūros rutina.

Procedūros nauda

Įprastas dantų šepetėlis, dantų siūlas ir skalavimo skystis – puikios priemonės, kurios turėtų būti įtrauktos į kiekvieno kasdienę dantų priežiūros rutiną. Visgi dantų šepetėliu neišeina pašalinti kietųjų dantų apnašų, kurios laikui bėgant virsta dantų akmenimis. Profesionalios burnos higienos metu dantys ne tik kruopščiai išvalomi nuo minkštųjų ir kietųjų apnašų, bet ir apsaugomi nuo burnos ertmės ligų (ėduonies, periodontito).

Be to, procedūra ypatinga ir tuo, kad ją atlikus pašviesėja dantų spalva – ji tampa vizualiai baltesnė. Rezultatai matomi iškart atlikus procedūrą. Taip pat atsiranda ir gaivos pojūtis burnoje, dingsta nemalonus burnos kvapas.

Ar skausminga?

Paprastai tai nėra skausminga procedūra, kuriai reikėtų taikyti nuskausminimą medikamentais. Tačiau išskirtiniais atvejais nuskausminimą gydytojas gali pritaikyti. Paprastai jis atliekamas itin jautrius dantis turintiems pacientams.

Taigi, sveikos ir spindinčios šypsenos formulė paprasta – tai teisinga ir kruopšti dantų priežiūra namuose ir reguliariai atliekama profesionali burnos higiena klinikoje „Dentastra“. Kviečiame užsukti!

Plačiau