Odontologijos klinikos paslaugos - Dentastra.lt

3D tyrimai ir diagnostika 

Grįžti

Klinikos „Dentastra“ odontologijos profesionalų komandos tikslas – paslaugas teikti komfortiškai, greitai ir kokybiškai. Čia vienoje vietoje, negaištant laiko, atliekami visi reikalingi tyrimai, o modernios įrangos ir šiuolaikinių skaitmeninių technologijų dėka gydymo procesas vyksta ypatingai tiksliai bei sklandžiai.

Pasaulyje pripažinto novatoriškų skaitmeninių produktų gamintojo „Carestream Dental“ 3D tomografas „CS 9600” padeda itin tiksliai diagnozuoti, pagerinti darbo eigą ir užtikrinti aukščiausios kokybės rezultatus rezultatus. Novatoriškos skaitmeninės technologijos dėka ypatingai aukštos kokybės vaizdai gaunami greitai, saugiai, su minimalia jonizuojančios spinduliuotės doze.

Aukščiausia panoraminių nuotraukų ir radiologinio trimačio (3D) tyrimo kokybė leidžia matyti itin tikslų pavienių ar visų žandikaulio dantų bei kitų burnos organų vaizdą, tiksliai įvertinti žandikaulio kaulo kiekį ir būklę, diagnozuoti periodonto patologijas, nustatyti dantų šaknų skilimus ir dantų šaknų kanalų būklę. Ypatingo tikslumo technologija efektyviai fiksuoja bet kokius nukrypimus nuo normos, todėl galima nedelsiant pradėti gydymą. Ji taip pat padeda efektyviai kontroliuoti gydymo eigą ir atlikti reikalingas korekcijas.

Išskirtinė tomografo savybė – metalo artefaktų sumažinimas, leidžia ženkliai sumažinti artefaktus, atsirandančius dėl atliktų restauracijų, implantų bei užpildų ir teikia palyginamąsias priemones, kurios padeda patvirtinti diagnozes ir sumažinti klaidų riziką.

Veido skenavimas užtikrina aiškesnę komunikaciją tarp gydytojo ir paciento. Parodžius pacientui realius 3D veido vaizdus, gaunamus iš paviršiaus nuskaitymo, automatiškai uždedamo ant CBCT vaizdų ir 3D modelių, jam tampa lengviau suprasti gydymo planą bei įsivaizduoti būsimus rezultatus.

Kiekvieno paciento nuotrauka automatiškai išsaugoma klinikos duomenų bazėje, todėl visada yra lengvai ir greitai pasiekiama. Pacientui pageidaujant, nuotrauka gali būti įrašoma į duomenų laikmeną.

Patikėkite savo dantų ir burnos ertmės sveikatą klinikos „Destastra“ ekspertams, užtikrinsiantiems greitą bei saugią diagnostiką ir dar kokybiškesnį gydymą!

Registracija SusisiektiSkambinti