Dantų implantacija - Dentastra.lt
Dantų implantacija

Dantų implantacija

Grįžti


Dantų implantacija – tai greičiausiai besivystanti ir bene populiariausia odontologijos sritis, suteikianti galimybę kokybiškai atkurti prarastus dantis, nešlifuojant greta esančių dantų.

Dantų implantavimo procedūraDantų implantas – tai titano pagrindu sukurtas šaknies formos varžtas. Implantacija atliekama, kuomet prarastas vienas, keli arba visi dantys tiek viršutiniame, tiek apatiniame žandikauliuose. Dantų implantų dėka, galima pilnai atstatyti prarastą sąkandį, kramtymo funkciją bei šypseną. Procedūra yra neskausminga. Jos metu implantas įsriegiamas į žandikaulio kaulą, kur nėra danties, ir atlieka šaknies funkciją. Kaului priaugus prie implanto, ant jo atliekamas protezavimas. Tam naudojamos specialios atramos, kurios priveržiamos prie kaule esančio implanto, o ant šios atramos yra gaminami vainikėliai, kurie pritaikomi pagal dantų formą ir spalvą.

 


Registracija SusisiektiSkambinti


Megagen – Pietų korėja
650 €

Osstem – Pietų korėja
650 €

ROOTT – Šveicarija
650 €

Osstem SOI – Pietų korėja
690 €

Straumann Roxolid – Šveicarija
730 €

Straumann SLActive – Šveicarija
800 €

Dantų implantacijos privalumai

  • Išvengiama tiltinio protezo gamybos, kuomet šlifuojami greta esantys dantys. Implantas padeda ne tik išsaugoti sveikus kaimyninius dantis, bet ir žandikaulio kaulą nuo tirpimo.
  • Implantais galima pilnai atstatyti bedantį žandikaulį.
  • Suteikia galimybę turėti estetiškus, nuolatinius, neišimamus dantis.
  • Implantai tarnauja daugelį metų.
  • Patikimas metodas. Implantų prigijimo sėkmė yra maždaug 98 %.

 

Vienmomentė implantacija
Vienmomentinė implantacija – tai procedūra, kurios metu implantas įsriegiamas iš karto po procedūros. Ši metodika padeda dantis atkurti per trumpesnį laiką, mažesnę kainą ir užtikrina gerą implant poziciją. Atlikus implantaciją iš karto po rovimo, galima išlaikyti natūralų dantenų kontūrą prie dirbtinio danties.
Kelių dantų implantacija
Jei vienoje eilėje trūksta kelių dantų, gali būti naudojamas dantų karūnėlių tiltelis. Tokiu atveju reikia dviejų implantų, ant kurių tvirtinami protezai. Jei pacientui trūksta daugiau nei keturių dantų, tuomet prireiks daugiau nei dviejų implantų, ant kurių bus tvirtinami protezai, kad implantams ir dantų tilteliui netektų per didelė apkrova. Du implantai paprastai laiko tris dantų karūnėles.
Visi ant keturių
Visi ant keturių – tai bedančiams žandikauliams skirtas metodas, kurio metu visi dantys atstatomi vos ant keturių implantų. Taikant šią metodiką, nereikia priauginti kaulo. Todėl toks variantas ypač palankus pacientams, kurių žandikaulio kaulas pradėjęs nykti. Vieno vizito metu, įsukami keturi implantai ir ant jų tvirtinami laikini dantys, kurie po kurio laiko keičiami nuolatiniais. Ant keturių implantų atkurti dantys ne tik estetiški, bet ir funkcionalūs, todėl žmogus gali vėl jaustis tarsi su savais dantimis – kokybiškai kramtyti maistą, plačiai šypsotis.

Kaulo augmentacija

Žmonės, netekę dantų ir delsdami juos implantuoti, praranda dalį žandikaulio kaulo. Jei trūksta žandikaulio kaulo, dantų implantacija iš karto negalima, nes reikia atstatyti jo trūkumą. Tokiu atveju atliekama kaulo priauginimo operacija ir sudaroma vietos įsriegti implantą. Kaulą galima priauginti iškart po danties pašalinimo, kad apsaugoti jį nuo tirpimo. Procedūros metu, trūkstamoje žandikaulio kaulo vietoje yra priauginamas nuosavas paciento kaulas arba kaulo pakaitalas. Kai dirbtinis žandikaulio kaulas suauga su tikruoju, galima atlikti dantų implantaciją.

Registracija SusisiektiSkambinti

Rekomenduojami gydytojai