Dantų balinimas - Dentastra.lt
Dantų balinimas

Dantų balinimas

Grįžti

Nepriekaištinga šypsena – tai ne tik sveiki, bet ir balti dantys. Planuojantys balinti dantis, susiduria su daugybe klausimų šia tema. Pateikiame vertingą informaciją, padėsiančią suprasti, kokie yra efektyviausi dantų balinimo būdai ir kaip atliekama ši procedūra.

Dantų balinimas namuose

Pastebima, kad pastaruoju metu tampa populiarus dantų balinimas namuose. Gydytojai įspėja, kad neprofesionaliai balinant dantis, rizikuojama stipriai nudeginti burnos gleivinę. Taip pat svarbu žinoti, kad ne visi dantų balinimo produktai yra saugūs ir tinkami naudoti. Be to, balinant dantis namuose, naudojamos standartinės kapos, tinkančios visiems dantims. Netiksli kapa gali žaloti dantenas.


Registracija SusisiektiSkambinti

Profesionalus dantų balinimas

Greičiausias ir efektyviausias dantų balinimo būdas – profesionalus dantų balinimas odontologijos klinikoje. Atlikdami profesionalų balinimą, mūsų klinikos gydytojai užtikrina paciento saugumą – burnos ertmė ir dantenos apsaugomos specialiomis plėvelėmis, kapomis ar apsauginėmis putomis. Be to, gaminamos individualios kapos, suteikiančios maksimalų kontaktą su dantų balinimo geliu. Tokiu būdu dantenos apsaugomos nuo kenksmingo cheminių medžiagų poveikio.

Dantų balinimo medžiagos odontologijos klinikoje dedamos tiesiogiai ant dantų ir veikiamos šiluma, specialia šviesa ar lazeriu. Norint pasiekti ypač gerus rezultatus, dantų balinimas turi būti atliktas keletą kartų.  Dantų balinimas trunka tik 30-60 minučių, o rezultatas matomas jau po pirmos procedūros. Vengiant dažančių maisto produktų, išlaikyti dantų spalvą galima nuo vienerių iki kelių metų. Vėliau reikalingas pakartotinas dantų balinimas.

Dantų balinimas nerekomenduojamas

  • Vaikams iki 16 metų, nes jų pulpos kamera, nervas, bei dentino kanalai yra labai platūs.
  • Nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims.
  • Asmenims su jautriais dantimis ar apsinuoginusiomis dantų šaknimis.
  • Turintiems alergiją peroksidui.
  • Asmenims, sergantiems dantenų ligomis, turintiems kariesą dantyse ar dantenų daugybinę recesiją.

 

Odontologijos klinika „Dentastra“ rekomenduoja išbandyti profesionalų dantų balinimą  „Opalescence” sistema. Registruotis konsultacijai.

Registracija SusisiektiSkambinti

Rekomenduojami gydytojai