Dantų implantacija. Kokius implantus pasirinkti? - Dentastra.lt

Dantų implantacija. Kokius implantus pasirinkti?

Netekę vieno ar kelių dantų, svajojame kuo greičiau juos atkurti. Tačiau darysiantiems tai pirmą kartą, dažnai kyla nemažai klausimų. Net ir nutarus, kad prarastus dantis atkursite implantais, reikės nuspręsti, kokią implantacijos techniką pasirinksite. Šiame tekste supažindinsime Jus su įvairiais implantacijos variantais.

Dantų implantacija – tai populiariausias būdas atkurti prarastus dantis. Renkantis jį, garantuotai turėsite natūraliai atrodančius, tvirtus, stabilius, 100 proc. kramtymo efektyvumą grąžinsiančius dirbtinius dantis.

Implantacija gali būti atliekama ir praradus vieną dantį, ir netekus kelių ar visų dantų tiek viršutiniame, tiek apatiniame žandikauliuose, tačiau skiriasi implantacijos technikos.

Jei sužinojote, kad danties išgydyti nepavyks ir jį teks rauti, rekomenduojame pasirinkti vienmomentę danties implantaciją. Tai procedūra, kurios metu implantas įsriegiamas iš karto po danties išrovimo procedūros. Ši metodika sutaupo laiko, lėšų ir užtikrina gerą implanto poziciją. Atlikus implantaciją iš karto po rovimo, galima išlaikyti natūralų dantenų kontūrą prie dirbtinio danties.

Jei vienoje eilėje Jums trūksta 2-3 dantų, gali būti, kad Jums tiks dantų karūnėlių tiltelis. Tokiu atveju tektų įsriegti du implantus, ant kurių bus tvirtinama restauracija. Jei trūksta keturių ar daugiau dantų, tuomet implantų, ant kurių bus tvirtinami protezai, prireiks daugiau. Tokiu būdu siekiama sumažinti implantams ir dantų tilteliui tenkančią apkrovą.

Jei netekote visų ar daugumos vieno žandikaulio dantų, galite rinktis „visi ant keturių“ metodą. Taikant šį dantų atkūrimo būdą, visi vieno žandikaulio dantys yra atstatomi vos ant keturių implantų. Vieno vizito metu pacientui yra įsriegiami keturi implantai ir ant jų tvirtinami laikini dantys, kurie, prigijus implantams, pakeičiami nuolatiniais.

Klinikoje „Dentastra“ sriegiame tvirtus ir lengvai prigyjančius patikimų gamintojų titano implantus. Galime Jums pasiūlyti Pietų Korėjos įmonės implantus „Megagen“ ir dviejų rūšių šveicariškus implantus „Strauman“.

Jei vis dar abejojate, koks dantų atkūrimo būdas tinkamiausias Jūsų atveju, atvykite į kliniką „Dentastra“ ir mūsų specialistai, atsakingai įvertinę Jūsų burnos būklę, pasiūlys geriausią implantacijos sprendimą.

Plačiau