Dantų implantai – ką iš tiesų svarbu žinoti? - Dentastra.lt

Dantų implantai – ką iš tiesų svarbu žinoti?

Dantų implantacija sėkmingai taikoma jau kelis dešimtmečius. Visgi, žodis sėkmingai ne vienam dar kelia abejones. Išankstinės nuostatos stabdo nuo esminių pokyčių: dailios šypsenos, pasitikėjimo savimi ir komfortiško gyvenimo. Galbūt pats laikas nustoti vadovautis emocijomis? Tegu apie implantų patikimumą kalba ne nepagrįstos baimės, o svarūs argumentai ir statistika.

Mitai apie dantų implantaciją

Dantų atkūrimo problema šiais laikais gali būti greitai ir kokybiškai išsprendžiama, tačiau pasiryžimas gydymui neretai yra vilkinamas. Kodėl? Implantacijos baimę paprastai lemia žinių stygius ir vyraujantys stereotipai. Vengiant gydymo, netrukus sulaukiama rimtų komplikacijų.

Apie informacijos trūkumą galima spręsti iš gana dažnai užduodamo klausimo: ar implantai prigis? Užtenka žvilgtelti vos į kelis faktus apie dantų implantus, kad tokiam nuogąstavimui neliktų jokio pagrindo. Visų pirma, implantų prigijimo rodikliai siekia net ~98 %. Be to, apie procedūros patikimumą byloja ne tik stulbinantys skaičiai, bet ir visam gyvenimui suteikiama garantija. Vadinasi, šiais laikais dantų praradimas yra ne tragedija, o nesudėtingai išsprendžiama situacija.

Dantų implantacijos galimybės

Dantų implantacija nuolat tobulėja ir šiandien yra ne vienas efektyvus kelias atkurti vieną, kelis ar visus prarastus dantis. Dantų atkūrimo būdas parenkamas atsižvelgiant ne tik į paciento burnos ertmės būklę, bet ir į jo pageidavimus bei finansinę situaciją. Neteisinga manyti, kad implantų reikia tiek, kiek yra prarasta dantų. Tam tikrais atvejais (esant palankiai klinikinei situacijai) visus dantis galima atkurti įsriegus vos keturis implantus. Apsilankę konsultacijoje, su gydytoju aptartumėte visas gydymo galimybes ir priimtumėte Jus tenkinantį sprendimą. Atkūrus dantis implantais, pacientai džiaugiasi funkcionaliais dantimis ir puikiai atrodančia šypsena.

Gydymas

Nedelskite atstatyti prarastų dantų – neverta laukti, kol vieną problemą pakeis visa eilė kitų nemalonumų: šlubuojanti sveikata, neigiami išvaizdos pokyčiai ir prastėjanti emocinė būsena. Norint, kad dantų implantacija praeitų sklandžiai, o nauji dantys tarnautų visą gyvenimą, būtina pasirinkti profesionalų, patyrusį gydytoją.