Holivudinė šypsena be Holivudo - Dentastra.lt

Holivudinė šypsena be Holivudo

Holivudinė šypsena – visiems puikiai pažįstamas tobulai atrodančių dantų apibūdinimas. Pažįstamas ne tik posakis, bet ir noras tapti tokios šypsenos savininkais bei šio komplimento adresatais. Pravartu pasidomėti, kaip gimsta šypsena tarsi iš žurnalo viršelio, nes dabar ją turėti gali kiekvienas. Kur slypi holivudinės šypsenos paslaptis?

Akį traukianti šypsena – kiekvienam

Kai kalbame apie holivudinę šypseną, prieš akis iškyla taisyklingai išsidėsčiusių, tobulos formos ir baltumu spindinčių dantų šypsena. Tokia šypsena – ne išrinktųjų reikalas, o kiekvieno, kuriam rūpi dantų estetika. Net jei gamta ir neapdovanojo gražiausia šypsena, gana kaltinti genus, nes šiomis dienomis viską galima kardinaliai pakeisti ir visam laikui pašalinti dantų defektus. Bene paprasčiausias būdas tai padaryti – dantų laminatės.

Ant dantų tvirtinamos daugiasluoksnės plokštelės yra itin plonos, todėl nepastebimos. Pastebimi tik pokyčiai, kuriuos šios plokštelės gali sukurti: pakoreguota dantų spalva, forma ar padėtis. Vos po kelių procedūrų visi dantų defektai lieka kitoje laminačių pusėje ir šypsena tampa tokia, apie kokią ilgai svajojote. Dėl savo unikalių estetinių savybių, tokių kaip laidumas šviesai, laminatės sukuria ypač natūralų, abejingų nepaliekantį efektą.

Kelias link tikslo

Estetinis protezavimas laminatėmis reikalauja preciziško pasiruošimo. Pirmiausia, įvertinama dantų būklė ir paciento nusiskundimai, lūkesčiai. Laminatėmis galima pašviesinti dantų spalvą, atkurti pažeistus, nusidėvėjusius, nudilusius dantis, pašalinti tarpus tarp dantų ar nežymiai pakoreguoti jų padėtį. Atsižvelgiant į norimą pasiekti rezultatą, parengiamas skaitmeninis gydymo planas ir dantų technikai individualiai gamina laminates, skirtas priekinių dantų korekcijai. Vėliau dantys minimaliai apšlifuojami, tausojant natūralius dantų audinius, ir keramikos ar porceliano plokštelės tvirtinamos prie dantų paviršiaus. Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, todėl jokių nemalonių pojūčių nejaučiama. Kiek laiko truks kelias link tobulos šypsenos, priklauso nuo protezuojamų dantų skaičiaus, tačiau paprastai dailia šypsena pacientai gali džiaugtis jau po kelių vizitų. Laminatės tarnauja daug metų ar net visą gyvenimą, jeigu pacientas atsakingai jomis rūpinasi, t.y. valo šepetėliu, tarpdančių siūlu ir periodiškai lankosi pas odontologą pasitikrinti profilaktiškai.

KontaktaiSkambinti