Kodėl vertėtų šypsenos baltumą patikėti specialistui - Dentastra.lt

Kodėl vertėtų šypsenos baltumą patikėti specialistui

Sveikų ir baltų dantų šypsena puošia kiekvieno žmogaus veidą, tad tikriausiai galime prisipažinti, kad ne vienas esame užkibę ant reklaminių triukų ir kabliukų, kai siūloma dantis išsibalinti priemonėmis iš parduotuvės, vaistinės ar netgi namų lentynos. Tačiau ar kada susimąstėte, kokį pavojų neatsakingas, savarankiškas dantų balinimas gali sukelti Jūsų dantų būklei?

Pateikiame keturias priežastis, kodėl vertėtų rinktis profesionalų dantų balinimą Dentastra odontologijos klinikos specialistų kabinete ir nešvaistyti pinigų trumpalaikio poveikio priemonėms:

  1. Dantų emalio pažeidimas. Greito poveikio priemonių sudėtyje pagrindinė veiklioji medžiaga yra peroksidas. Tam, kad būtų pasiektas konkretus rezultatas, dantų balinimo juosteles ar pastą reikia laikyti ant dantų konkretų laiką bei kartoti procedūrą numatytu dažniu, todėl apsauginis dantų sluoksnis – emalis, yra pažeidžiamas ir tirpdomas. Dantys po savarankiškos balinimo procedūros tampa jautrūs, ties krašteliais galima pastebėti jų išplonėjimą, kas didina dantų trapumą ir gresia kur kas rimtesnėmis problemomis.
  2. Dantenų dirginimas. Peroksidas, kurio gausu dantų balinimui skirtose priemonėse, ne tik plonina emalio sluoksnį, bet didina ir dantenų jautrumą. Nuo tam tikrų produktų, dantenos parausta, tampa jautrios, gali pradėti kraujuoti, kyla uždegimai, tad tai dar vienas įrodymas, kad geriau rinktis vizitą Dentastra odontologijos klinikoje ir pasiekti norimą rezultatą su profesionalo pagalba.
  3. Trumpalaikis rezultatas per ilgalaikes pastangas. Siekiant maksimalaus rezultato, dažnai reikia maksimalių pastangų – šiuo atveju tai reiškia ilgalaikį dantų balinamųjų priemonių naudojimą. Atsižvelgiant į jų sudėtį, dažnas tokių priemonių naudojimas ne tik kas kartą šiek tiek pabalina dantis, bet ir atneša daugiau jų pažeidimų, didina riziką atsirasti kur kas didesnėms problemoms nei įsisenėjusios kavos, tabako, arbatos ir kitų maisto produktų dėmės, keičiančios dantų atspalvį.
  4. Švaistomi pinigai. Negana to, kad žalojame savo dantis, mėgindami išbalinti juos savarankiškai, išleidžiame daug pinigų priemonėms. Renkantis dantų balinimo priemones, kurias galime rasti parduotuvių lentynose ar įsigyti internetu, pastarosios įprastai kainuoja nuo kelių dešimčių eurų, o sudėjus kainas į galutinę sumą, paaiškėja, kad ji mažai kuo skiriasi nuo tos sumos, kurią būtume sumokėję už profesionalią balinimo procedūrą.

Kviečiame saugoti dantis ir rūpintis jais kruopščiai, tad balinimo procedūrą taip pat patikėkite savo sritį išmanantiems profesionalams, kurie laukia Jūsų odontologijos klinikoje Dentastra.

Plačiau