Minimaliai invazyvi dantų implantacija - Dentastra.lt
Minimaliai invazyvi dantų implantacija

Minimaliai invazyvi dantų implantacija

Šiuolaikinės naujausios technologijos sparčiai žengia į priekį, ne išimtis ir odontologija. Odontologijos klinika “Dentastra” siūlo savo klientams belopį, minimaliai invazyvų dantų implantacijos metodą, paremtą kompiuterine navigacija.

Šio dantų implantacijos metodo esmė – kompiuterinė tomografija. Gydytojas – odontologas su specialia programine įranga (simplant) padaro projektą, kuriame matosi paciento žandikaulis trimatėje erdvėje. Virtualių instrumentų dėka, kompiuteryje iš anksto padaroma dantų implantacija.

Visi virtualios dantų implantacijos duomenys siunčiami internetu į Belgiją, kur  centrinis kompiuteris apdoroja visus duomenis ir pagamina lazeriu iš specialios dervos chirurginį gidą (navigatorių). Jo pagalba gydytojas-odontologas be jokio streso pro specialias skylutes paruošia kauluose ložę dantų implanto įsriegimui ir po to seka pats danties implanto įsriegimas. Galimas iš anksto pagamintų dantų uždėjimas, todėl įmanoma pacientą išleisti iš karto su dantimis po implantacijos po vieno vizito pas gydytoją.

Ši programa nepamainomas pagalbininkas sudėtingų chirurginių atvejų planavime, kuomet reikalinga kaulo augmentacija (priauginimas). Naudojant šias priemones, paprastai operacijos metu nebelieka “siurprizų”, ir tai iki minimumo sumažina dantų implantacijos operacinę riziką.

SusisiektiSkambinti