Nemalonus dantų atspaudų nuėmimas – praeityje - Dentastra.lt

Nemalonus dantų atspaudų nuėmimas – praeityje

Įsivaizduokite, kad Jums į burną yra spaudžiama kumščio dydžio masė. Vien mintis apie tai sukelia pykinimą. Realiai tokioje situacijoje teko atsidurti daugeliui pacientų, kuomet jiems buvo nuimami dantų atspaudai. Atspaudų reikia prieš įvairias odontologines procedūras: implantaciją, protezavimą, ortodontinį gydymą ir kt. Baiminatės, kad šios nemalonios procedūros neišvengsite ir Jūs? Galime nuraminti –  inovatyvios technologijos neaplenkė ir odontologijos, tad šiandien yra galimybė dantis nuskenuoti be jokio vargo ir diskomforto – „3Shape“ skeneriu.

Tradicinis dantų atspaudų nuėmimas

Dantų atspaudų nuėmimą kai kurie pacientai iki šiol atsimena kaip didžiausią košmarą. Užpildžius burną specialia „koše“, kuri skirta atspaudų nuėmimui, jaučiamas pykinimas, daugelis net apsivemia. Be to, pasitaiko, kad atspaudai nuimami ne pakankamai tiksliai, todėl nemalonią procedūrą tenka kartoti. Tradiciniu būdu atspaudžiamas burnos ertmės fragmentas ne tik sukelia diskomfortą pacientui, bet ir apsunkina gydytojų bei technologų darbą.

Protezų gamyba pagal tokius atspaudus apima kelis etapus: pirmiausia, gaunamas silikoninis atspaudas, tuomet liejamas gipso modelis ir ant jo gaminami dantų protezai. Daugiaetapiškumas ne tik prailgina procedūros laiką, bet ir didina netikslumų tikimybę. Visų minėtų nepatogumų padeda išvengti inovatyvus išradimas – intraoralinis skeneris.

Skaitmeniniai dantų atspaudai

„3Shape“ – tai nepakeičiamas pažangių klinikų, kurioms rūpi pacientų komfortas ir ilgaamžiai rezultatai, darbo įrankis. Šio nedidelio prietaiso antgalyje yra integruotos kameros, nuskaitančios trimatį burnos ertmės vaizdą, kuris iškart perkeliamas į kompiuterio ekraną. Esamą klinikinę situaciją gydytojas aptaria su pacientu, be to, kompiuterio pagalba galima sumodeliuoti būsimos šypsenos vaizdą.

Tokiu paprastu ir komfortišku būdu išvengiama diskomfortą sukeliančio atspaudų nuėmimo, o apatinio žandikaulio skenavimas užtrunka vos 11 sekundžių. Gautas vaizdas iškart siunčiamas į laboratoriją, tad gydymo procesas vyksta daug sparčiau, o svarbiausia – itin tiksliai, kadangi išgaunamas aukštos raiškos vaizdas.

Šiomis dienomis bijoti odontologinių procedūrų nebėra pagrindo: modernių technologijų dėka, gydytojai pacientus gali aptarnauti greičiau, patogiau, kokybiškiau. „3Shape“ skeneris – neabejotinai viena pagrindinių technologijų, prisidėjusių prie perversmo odontologijos srityje.

KontaktaiSkambinti