Pas odontologą it savame krėsle? Misija įmanoma! - Dentastra.lt

Pas odontologą it savame krėsle? Misija įmanoma!

Odontologija stebina inovacijomis ir naujais gydymo metodais. Tačiau akivaizdu: sėkmingo apsilankymo pas gydytoją būtinybė – ne tik efektyvus, bet ir komfortiškas gydymas.

Patogumas prasideda nuo tyrimų

Beskausmės dantų gydymo procedūros tapo savaime suprantamu dalyku. Tačiau mes įsitikinę, kad paciento komfortas turėtų prasidėti jau nuo tyrimų. Tai svarbu tiek vaikams, kurie pirmą kartą apsilanko dantų gydytojo kabinete, tiek suaugusiems, kurie atsineša daug baimių ir kompleksų iš vaikystės laikų, kai dantų gydymas nebuvo tiek pažengęs.
Planuojant ortodontinį gydymą ar protezavimą, reikalingi paciento dantų antspaudai. Dažnu atveju jie vis dar nuimami specialios antspaudinės masės pagalba. Tai labai nekomfortiškas procesas: yra rizika traumuoti dantenas, pacientą gali net supykinti. Klinikoje Dentastra, vietoje pasenusio antspaudinės masės nuėmimo metodo, klientams siūlome inovaciją – 3Shape intraoralinį skenerį.

3Shape privalumai:

  • Tikslumas
  • Greitis
  • Jokių nemalonių pojūčių

Šiuo skeneriu išgaunamas skaitmeninis trimatis burnos ertmės vaizdas, o prireikus modeliuojami ir dantų protezai. 3Shape pagalba, dantų atspaudai nuimami labai greitai ir patogiai: nereikia naudoti pacientams nemalonius pojūčius, pykinimą sukeliančios atspaudinės masės. Galiausiai, pacientams užtikrinamas aukščiausios kokybės gydymas, nes skenerio rezultatai pasižymi ypatingu tikslumu.

Pagalba įveikiant baimę

Šiuolaikinė odontologija nestokoja ir kitų privalumų. Mūsų klinikoje teikiamas didelis dėmesys pacientų fizinei ir emocinei gerovei: pacientus pasitinka ir išlydi personalo šypsenos, o konsultacijos metu atsakome į visus neraminančius klausimus. Naudojame moderniausias anestetines priemones – nuo vietinės nejautros iki sedacijos – todėl užtikriname maksimalų nuskausminimą procedūros metu. Mūsų pacientai visada sulaukia gydytojų emocinio palaikymo. Tai ypač svarbu odontologinių procedūrų baimę jaučiantiems pacientams. Personalo įsitraukimas, šiltas bendravimas ir profesionalumas padeda įveikti daugelį baimių.

Jeigu vertinate kokybišką gydymą bei nuoširdų, žmogišką rūpestį, šiuolaikinė odontologija tikrai turi ką pasiūlyti. Laukiame Jūsų klinikoje Dentastra!

KONTAKTAI