Pasimatuokite būsimą šypseną - Dentastra.lt

Pasimatuokite būsimą šypseną

Apie dantų korekcijas svajojantys asmenys mintyse piešia paveikslą, kaip atrodys su naująja šypsena. Nuo šiol yra galimybė būsimų dantų vaizdą regėti ne tik mintyse, bet ir prieš savo akis. Šiuolaikinių technologijų dėka šypseną galite tarsi pasimatuoti ir įsitikinti, ar korekcijos tenkina 100 %. Kas yra šypsenos pasimatavimas ir kaip tai vyksta?

Nuo ko pradėti?

Prieš ryžtantis estetinėms šypsenos korekcijoms, paprastai neišvengiama vienokių ar kitokių abejonių: Ar man tikrai to reikia? Ar atrodysiu taip, kaip tikiuosi? Kas, jeigu šypsena man nepatiks?.. Šie ir panašūs klausimai dažnai pacientams tampa pagrindiniu trukdžiu  įgyvendinti savo svajones. Šypsenos pasimatavimas (mock up) – geriausia motyvacija žengti pirmąjį žingsnį pokyčių link. Pamatytas vaizdas nepalieka abejingų, todėl po šio etapo kiekvienas siekia, kad ideali šypsena kuo greičiau virstų realybe.

Mock up paruošimas yra paprastas ir greitas procesas. Pirmiausia surenkama reikalinga informacija, kuri perkeliama į skaitmeną – tai yra nufilmuotų ir nufotografuotų paciento dantų ir veido vaizdas bei intraoraliniu skeneriu nuskenuotas trimatis burnos ertmės vaizdas. Tuomet odontologai ir dantų technikai kartu su pacientu derina tinkamiausią šypsenos modelį. Atsižvelgiant į veido bruožus ir, žinoma, lūkesčius, parenkama labiausiai tinkanti forma ir spalva, paslepiant tokius dantų defektus kaip nudilimai, nuskilimai, dėmės ant dantų ir kt. Galiausiai, pagal tikslų dantų atvaizdą, dantų technikas laboratorijoje sumodeliuoja 3D šabloną, kurį yra galimybė pasimatuoti ir užsidėti trumpam arba 1-2 dienoms, pagal poreikį. Šypsenos pasimatavimas yra saugus, visiškai natūralių dantų nepažeidžiantis ir skausmo nesukeliantis būdas sužinoti, kaip būsima šypsena atrodys burnoje ir kokį bendrą vaizdą sukurs. Jeigu pacientas neturi jokių priekaištų ir šypsenos vaizdas džiugina – planuojamas darbų įgyvendinimas.

Svajonių šypsenos kūrimas

Nepriekaištinga šypsenos estetika – labai svarbus, tačiau ne vienintelis kriterijus siekiant tobulų rezultatų. Kad rezultatai būtų ilgaamžiai ir teigiami pokyčiai džiugintų ilgus metus, būtinas atsakingas pasiruošimas. Vadinasi, pirmiausia turi būti atliekami reikalingi tyrimai ir tik tuomet realizuojamos šypsenos korekcijos. Kokių tyrimų prireiks, priklauso nuo individualios situacijos. Visus svarbiausius klausimus ir gydymo eigą aptarsite su gydytoju konsultacijos metu, kad neliktų jokių neaiškumų. Su tarpusavyje glaudžiai bendradarbiaujančia specialistų komanda ir unikalia šypsenos pasimatavimo paslauga, atsikratyti dantų defektų bus paprasčiau, nei įsivaizdavote. Metas pasitikti naują etapą – su dailia šypsena, vidine laisve ir pasitikėjimu.