Skaitmeninė odontologija - kas tai ir kaip veikia „3Shape“ skeneris? - Dentastra.lt

Skaitmeninė odontologija – kas tai ir kaip veikia „3Shape“ skeneris?

Odontologija – viena sparčiausiai tobulėjanti medicinos sričių. Šiandien ji nebeįsivaizduojama be šiuolaikinių skaitmeninių technologijų, kurių dėka odontologinių ligų diagnostikos ir gydymo procesas vyksta daug tiksliau ir sklandžiau. Skaitmeninė odontologija – tai inovatyvus diagnostikos ir gydymo priemonių kompleksas, kurio pritaikymas itin platus. Pasak odontologijos klinikos „Dentastra“ specialistų, naujausios technologijos leidžia užtikrinti pacientui komfortišką gydymą ir ilgus metus džiuginantį rezultatą.

Intraoralinio skenerio „3Shape“ panaudojimo odontologijoje galimybės yra labai plačios. Šie prietaisai naudojami ne tik virtualių modelių sūkurimui, norint pagaminti įvairius fiksuotus protezus ant natūralių dantų ir implantų, bet ir implantologijoje bei ortotodontijoje. „3Shape“ skeneris ženkliai palengvina gydytojo bei dantų techniko darbą, o taip pat taupo paciento laiką. Jis taip pat garantuoja pacientui procedūras be jokių nemalonių pojūčių ir padeda užtikrinti aukščiausios kokybės rezultatus.

Pasitelkus intraoralinį skenerį, maksimaliai sumažinamas diskomforto jausmas pacientui, nes nebereikia imti tradicinių dantų atspaudų, naudojant atspaudinės masės ir šaukštų, dažnai sukeliančių pykinimą. Šio skenerio dėka, galima greitai perduoti visą reikalingą informaciją apie būsimą konstrukciją bei apie aplinkinių audinių būklę dantų technikų laboratorijai. Naudojant skaitmenines technologijas, nėra poreikio gaminti gipsinius modelius – restauracijos modeliuojamos virtualioje erdvėje. Dar vienas „3Shape“ skenerio privalumas – ypač paprastas dantų spalvos parinkimas, nes natūralius danties atspalvius paciento burnoje mato ne tik gydytojas, bet ir dantų technikas, gavęs visą vaizdinę informaciją. „3Shape“ skenerio dėka taip pat mažėja restauracijų paklaidos tikimybė ir pasiekiamas didesnis restauracijų tikslumas. Skaitmeninės technologijos leidžia per maksimaliai trumpą laiką pagaminti aukštos kokybės, estetiškus, anatomiškai bei funkciškai ypatingai tikslius dantų protezus.

Odontologijos klinikos „Destastra“ specialistai džiaugiasi galėdami pasiūlyti pacientams ne tik savo sukauptas žinias, patirtį, profesionalumą, bet ir moderniausias skaitmenines technologijas, paverčiančias gydymo procesą malonesniu, greitesniu ir tikslesniu. Patyrę gydytojai odontologai laukia Jūsų pasirengę profesionaliai pasirūpinti Jūsų burnos ir dantų būkle.

Plačiau