Skaitmeninė odontologija: pažanga ar tik gražūs žodžiai? - Dentastra.lt

Skaitmeninė odontologija: pažanga ar tik gražūs žodžiai?

Mokslas ir technologijos užima vis didesnę mūsų kasdienybės dalį. Odontologinis gydymas – ne išimtis. Apie gydymo ir diagnostikos skaitmenizaciją girdime daug, tačiau ar tai iš tiesų naudinga Jums? Specialistai pateikia atsakymus.

Faktai kalba už save

Kompiuterinė tomografija, lazerinis skenavimas, intraoralinis skeneris… šiuos su skaitmenine odontologija susijusius terminus girdėjo daugelis, tačiau kokias galimybes suteikia šios technologijos, žino tikrai ne visi. Galbūt visa tai – tik įmantrūs žodžiai?

Specialistai skaitmeninės odontologijos privalumais neabejoja. Tuo netrunka įsitikinti ir pacientai. Šių technologijų naudą geriausiai įrodo apčiuopiami faktai:

  • Tiksli diagnozė – skaitmeninė odontologija leidžia diagnozuoti plika akimi nepastebimas problemas.
  • Greitas ištyrimas – technologijų dėka, tyrimų rezultatai atkeliaus vos per kelias minutes ir bus galima nedelsiant pradėti gydymą.
  • Saugumas pacientui – pažangios technologijos užtikrina saugų ir nekomplikuotą gydymą.
  • Procedūra be jokio skausmo ir diskomforto – pamirškite nepatogumus! Skaitmeninės odontologijos procedūros praeina be jokių nemalonių pojūčių, todėl puikiai tinka net mažiausiems pacientams.
  • Galimybė greitai koreguoti gydymą – skaitmeninė odontologija leidžia operatyviai įvertinti gydymo eigą ir prisitaikyti prie kintančios situacijos, o esant reikalui – ją pakoreguoti.

Neribotos galimybės

Šių technologijų panaudojimo galimybės itin plačios: skaitmeninės odontologijos dėka, Jūsų gydymo procesas bus sklandus ir praeis be rūpesčių. Pavyzdžiui, 3D tomografu atliktos nuotraukos padeda diagnozuoti net smulkiausius dantų ar burnos audinių pažeidimus ir užkerta kelią pavojingoms ligoms. Tuo tarpu ruošiantis ortodontiniam gydymui ar dantų protezavimui, tiesiog nepamainomas 3Shape intraoralinis skeneris: jo dėka užfiksuojamas ypač tikslus trimatis burnos vaizdas be jokio diskomforto pacientui, taip užtikrinant dar kokybiškesnį gydymą.

Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Kviečiame technologijų nauda įsitikinti patiems. Profilaktiniam patikrinimui ar gydymui rinkitės „Dentastra“ kliniką, kur Jūsų laukia profesionalų komanda ir naujausios odontologijos pasaulio inovacijos!

Susisiekti